Натяжні стелі

                                                                                                                                       
Компанія «Сто Дев'ять» гарантує чудову якість своїх товарів і надає необмежені можливості для створення унікальних дизайнів. ПВХ плівка, яку ми використовуємо у виробництві стель, відповідає стандартам безпеки і якості та підлягає вторинній переробці. Натяжна стеля не вимагає попередньої обробки, приховує будь-які недоліки основної стелі, а також оновлює і освіжає інтер'єр квартири, будинку, офісу. Натяжні стелі компанії «109» можуть бути встановлені в будинках, офісах, банках, готелях, ресторанах, магазинах і на заводах.

Завдяки широкому вибору кольорів та фактур, наші фахівці створюють індивідуальні та неповторні дизайни стель для Вас. Ми використовуємо передові технології у виробництві натяжних стель, створюючи багаторівневі і 3D стелі. У порівнянні з традиційними технологіями обробки стелі, що вимагають оновлення кожні 3-5 років, особливо в кухнях і у ванних кімнатах, натяжні стелі компанії «109» не вимагають догляду протягом багатьох років. Матеріал не тріскається, не вицвітає і залишається чистим протягом довгого часу.

Що ж таке натяжна стеля?

Натяжні стелі виготовляються із тонкої, міцної вінілової плівки, яка кріпиться на алюмінієвий або пластиковий каркас, так званий багет. Кожна стеля виготовляється індивідуально. Тому спочатку н̶а Вашому об'єкті проводяться виміри стелі.

Сам процес виготовлення натяжної стелі для Вашого приміщення виглядає приблизно так. Після розміщення Вашого замовлення в офісі нашої компанії, інженер виїжджає на об'єкт для проведення точного виміру. Після цього, в офісі менеджер малює в масштабі план-схему Вашого приміщення відповідно до зроблених вимірів. Далі малюнок відправляємо на завод. На заводі фахівці зварюють полотна (з'являється зварений шов) і вирізають Вашу стелю відповідно до вказаних розмірів. Потім по периметру полотна "варять" гарпун. Гарпун - це м'який пластик, який служить кріпленням натяжної стелі. Ваша натяжна стеля готова.

Поверхня плівки натяжної стелі може бути матовою або лаковою, різних кольорів і відтінків. Ми пропонуємо Вам широку гамму кольорів (більше 160 кольорів та відтінків) і багатий вибір фактур: шовк, сатин, мат, напівпрозора, лак, перламутр, металік, перфорована.

Напівпрозора натяжна стеля являє собою полотно, яке пропускає приблизно 50 % світла. Якщо правильно направити світло за натяжною стелею, то можна створити ефект вікна в стелі. Також можна поекспериментувати з кольором ламп. Напівпрозора стеля буває двох кольорів: блакитною та білою. Мінус такої натяжної стелі: втрачається близько 30-40 см висоти кімнати. В іншому випадку розсіювання світла не буде ефективним. Плюс напівпрозорого стелі ̶ це його краса. Якщо ще обіграти краї стелі деревом, то отримаємо незрівняний «ефект вікна» в стелі.

 

Лакові (глянцеві) натяжні стелі. При застосуванні глянцевих варіантів натяжної стелі фактури створюється ефект зеркальної поверхні. Чим темніше полотно, тим більше його віддзеркалювана здатність і обсяг кімнати. Змінити простір - дуже просто. Світліші тони роблять приміщення м'якшим і затишнішим. Темні полотна створюють ефект другого поверху, такий собі проріз у стелі.  Лакові стелі чудово комбінуються з гіпсокартоном. Широка кольорова гамма (більше 200 кольорів і відтінків). Можна створити об'ємні стелі.

Матові натяжні стелі (як кольорові, так і білі) існують у двох категоріях: гладкі та фактурні. Гладкі натяжні стелі дають невелике віддзеркалення на стелі, так званий "матовий блиск". Фактурні - створюють враження "шорсткості". Зовні виглядає як звичайна гіпсокартонна стеля, тільки ідеально рівна. Створює враження, що на стелі тканина. Така натяжна стеля ідеально підходить для житлових приміщень.
 

Металік
 ̶  це щось середнє між лаковою і сатиновою натяжною стелею. Його колір дуже насичений та глибокий, а матеріал щільний і важкий. Без підсвічування, стеля виглядає як лакована з поганими відображенням. При підсвічуванні з'являється зернистість. Металік має властивість "вбирати" світло і в місцях попадання світла він ніби "змінює" колір. 

  

Фотодрук на натяжній стелі створить  неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні. Це біла або бежева матова стеля з нанесеним на неї фотодруком. Максимальна ширина кімнати для установки безшовної глянцевої або матової натяжної стелі з фотодруком становить 340 см.

Фотодрук – використовується  для декорування приміщень (натяжні покриття для стін і стель), для обладнання стендів та інше. 

  

Перламутр  ̶  найоригінальніший матеріал серед всіх видів натяжних стель. Він створює ефект шовкової поверхні, а різноманітність відтінків дозволить підкреслити оригінальність та індивідуальність елементів дизайну. Ми пропонуємо декілька відтінків перламутру, які не залишать Вас байдужими

 

Перфоровані натяжні стелі можуть бути будь-якої фактури і відтінку. По всій площі натяжної стелі рівномірно розташовані отвори певного розміру. Ми пропонуємо 5 видів перфорацій.

 

Натяжні стелі можуть бути похилими або мати викривлену поверхню, яка може візуально збільшувати простір або змінювати його завдяки різнобарвності кольорів, відображенні та формі. Специфіка матеріалу дозволяє створювати різні поверхні і геометричні форми: овальні, хвилясті, різних рівнів, округлі, куполоподібні, об'ємні, зигзагоподібні і т.д. Натяжні стелі не потребують особливого догляду, у разі забруднення  стелю можна протерти чистою тканиною. У кімнатах з підвищеною стерильністю стелі можна очистити за допомогою парів розчину хлору або під тиском.

Завдяки ефективній організації роботи і досконалій технології, замовлення на натяжні стелі виконуються в найкоротші терміни - від 3 до 10 днів. Зважена цінова політика компанії робить європейську якість більш доступною українському споживачеві. Компанія «Сто Дев'ять» Київ завжди готова до співпраці і запрошує архітекторів і дизайнерів до спільної реалізації сміливих і високотехнологічних проектів в дизайні інтер'єрів з використанням натяжних стель.

Наші об'єкти, якими ми пишаємося:

 ТРЦ Більшовик, м. Київ

ТРЦ Ультрамарин, м. Київ

ТРЦ Термінал, м. Бровари

Кінотеатр «Баттерфляй ДеЛюкс», м. Київ

Ресторан «Тайм-Аут», м. Київ

Готель «Космополіт», м. Київ

Фітнес-клуб «5-й елемент», м. Київ

Головний офіс «Мері-Кей», м. Київ

ТРЦ «Океан Плаза», м. Київ

БЦ "101 Tower", 27-й поверх

Ви можете переглянути галерею наших робіт на нашому сайті 109.com.ua/gallery .